FAIL (the browser should render some flash content, not this).

HANGİ HALI?

örnek bir ürünümüz için tıklayınız   BUKLE(LOOP): Halı tüyü halkalar halinde dokunur ve öylece bırakılır. Halkaları(bukleleri) kalın olanlara “berber bukle” denir.Standart bukle halılar genellikle en düşük kaliteli ürünler olarak görülürler. Bununla birlikte, evinizin lüks görünüme ihtiyacı olmayan ve yüksek dayanıklılık gerektiren bölümlerinde kullanılabilirler. Özellikle merdiven basamaklarına çok uygundur.
     
örnek bir ürünümüz için tıklayınız   RÖLYEF(CUT&LOOP): Yüksek kesik hav (saxony) hakim dokusu ile, düşük bukle hav adacıkları kontrast oluşturarak farklı desenler yaratırlar. Oldukça modern ve iddialı bir görünüme sahiptirler. Yatak odaları ve salonlar için idealdirler.
     
örnek bir ürünümüz için tıklayınız   VELUR(VELOURS): Daha ince ve genellikle tek kat iplikten çok sık olarak dokunur. Kadifemsi ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Genellikle havlar kısa olduğundan bakımı çok kolaydır. Evinizin her yerine kullanılabilir. Çocuk odaları için idealdir.
     
örnek bir ürünümüz için tıklayınız   SAKSONİ(SAXONY): Halı havı (tüyleri) önce halka şeklinde dokunup ,daha sonra kesilerek dik hale getirilir. Düzgün ve lüks bir yüzeye sahiptir. Türkiye’de en çok karşılaşacağımız ve en çok kullanılan halı dokusudur. Oldukça dayanıklıdır. Evinizin her yerinde kullanabilirsiniz.
     
örnek bir ürünümüz için tıklayınız   FRİZE(TWİST-FRİEZE): Saksoni türü halılar gibi havlar önce halka şeklinde oluşturup sonra kesilirler. Ancak, havlar çok az bir seviyede hafifçe bükülerek halı yüzeyi pürüzlü bir hale getirilir. Buradaki temel amaç ayak izlerini gizlemektir. Oldukça yüksek sıklıkta üretilen bu halılar, yüksek trafik seviyesine uygundur. Genellikle salon ve oturma odalarında kullanılır.
     
örnek bir ürünümüz için tıklayınız   SHAG PİLE(FRİEZE-SHAG PİLE): Yukarıdaki frize halılar ile aynı şekilde dokunur. Ancak tüyler çok fazla bükülerek kıvırcık bir hava verilir.Ayrıca, daha gevşek dokunarak daha yumuşak bir doku elde edilir. Son yıllarda dünyadaki en popüler halı dokularından birisi haline gelmiştir.