FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Sisal Halı

Tüm sisal halılar lateks taban üstüne dokunmuş %100 doğal bitki liflerden oluşur. Sisal malzemesi, doğası gereği anti-statik, anti-bakteriyel, ses emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ideal bir zemin kaplama malzemesi yapar. Zengin desen ve renk seçenekleri olan sisal halıları, odanızı yeniden dekore etmek istediğinizde veya havasını farklılaştırmak istediğinizde size çok farklı seçenekler sunar.
Sisal’in doğal güzelliğinin cazibesinden kendinizi alamayacaksınız. Sisal halıların hem desen hem de renk olarak pek çok seçeneği var. Oluşturacağınız şık kombinasyonlar odanıza nefes aldıracak.
Tümüyle doğal / Çevre dostu / Gösterişli / Uygun maliyetli / Yüksek kaliteli
Her türlü mekana duvardan duvara ve ya bordürlü parça halı şeklinde uygulanabilir. Aşınmaya karşı dayanıklı malzeme olduğundan merdiven, koridor ve antre projelerinde özellikle tercih edilmektedir.
Brezilya ve Hollanda’dan ithal ettiğimiz sisal halılarımızın eni 4 metre olup her türlü uygulama anahtar teslim şeklinde firmamız tarafından yapılmaktadır.
Sisal halılarda beğendiğiniz kumaş, deri vb. malzemenin arzu ettiğiniz estetik anlayışla halınızla bütünleşmesini sağlamak firmamızın faaliyetleri arasındadır.


Uygulama Örnekleri


Halı Örnekleri


Arrow


Barbados


Belize


Belize 2


Belize 3


Belize 4


Belize 5


Belize 6


Cosmo


Hersea


Konyak


Manilla 1


Manilla 2


Manilla 3


Manilla 4


Manilla 5


Manilla 6


Manilla 7


Manilla 8


Manilla 9


Manilla 10


Panama 1


Panama 2


Quatro


Rainbow 1


Rainbow 2


Rainbow 3


Rainbow 4


Rainbow 5


Ribco 1


Ribco 2


Santo 1


Santo 2


Seagrass


Sico 1


Sico 2


Standart


Tampico 1


Tampico 2


Tigro


Visco 1


Visco 2


Woven 1


Woven 2


Woven 3


Woven 4